Девайси від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фундації Олени Зеленської та за підтримки ХОВА

Дата: 29.04.2024 10:47

13 квітня відбулася зустріч з головою Харківської обласної військової адміністрації, Олегом Синєгубовим, з метою отримання сертифікатів на нові гаджети для школярів.

В результаті цієї зустрічі, Управління освіти, молоді та спорту Богодухівської міської ради Харківської області отримало 825 різних пристроїв (планшети, хромбуки, ноутбуки), які були розподілені між закладами освіти відповідно до їх потреб.

Управління освіти, молоді та спорту щиро дякує Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фундації Олени Зеленської та ХОВА за можливість забезпечити наших учнів сучасними девайсами для навчання в дистанційному форматі у цей непростий час.