Заняття з ліцеїстами в мобільному класі безпеки

Дата: 09.04.2024 13:24

На початку квітня 2024 року представники ДСНС та поліції провели заняття для учнів Богодухівського ліцею №3 в мобільному класі безпеки. Під час заходу діти отримали детальну інформацію про правила пожежної та мінної безпеки, а також про правила дорожнього руху. Поліцейські наголосили на тому, як вчасно реагувати у разі виявлення загроз та підозрілих предметів. Рятувальники відповідали на запитання школярів, пов'язані з їхньою діяльністю. На завершення всі разом зробили спільне фото, яке залишиться яскравою пам'яткою про захід.

Щиро дякуємо представникам ДСНС та поліції за корисну та необхідну на сьогоднішній день ініціативу! Такі заходи є надзвичайно важливими для формування свідомих та відповідальних громадян.