Вебсайт про мінну небезпеку для дітей та дорослих

Дата: 21.02.2023 12:00

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами.  Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.

Платформа складається з чотирьох розділів:

для батьків,

для вчителів,

для підлітків,

для дітей.

У кожному з цих розділів викладено адаптовану до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними. У вкладці «Вчителям» можна знайти методичні рекомендації щодо проведення уроку з мінної безпеки та презентації для учнів різних класів.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України