Завершився Національний мультипредметний тест

Дата: 15.09.2022 15:38

Шановні колеги!

14 вересня завершився останній етап нашої цьогорічної роботи – спеціальна сесія Національного мультипредметного тесту. Ці дванадцять днів основної, додаткової та спеціальної сесій визвали зворушення та гордість за всіх вас, причетних до цього процесу.

Велика вдячність персоналу Територіального екзаменаційного центру – пункту тестування. Саме ці педагоги весь час поруч з дітьми в аудиторіях біля комп’ютерів та в укриттях під виття сирен забезпечували надійність процесу та гарантії об’єктивного оцінювання.

Однак головною фігурою для нас є діти – учасники Національного мультипредметного тесту. Особисто переконалась – вони варті всіх наших зусиль – мужні, розумні і справжні українські патріоти.

Бережіть себе! Разом до перемоги!

З повагою,

Начальник управління освіти,

молоді і спорту                                                                                Ольга РУБАНИК