Харківської області

Турнір з паркового волейболу присвячений Дню Незалежності України

Дата: 29.08.2022 09:43
Кількість переглядів: 69

Управлінням освіти, молоді та спорту Богодухівської міської ради організована збірна команда Богодухівської громади яка 27 серпня взяла участь у відкритому турнірі з паркового волейболу, присвяченому Дню Незалежності України на призи Валківського міського голови.

Згідно «жеребу» наша команда потрапила до 3 підгрупи, в якій за результатами матчів виборола перше місце:

?Богодухів - Джавеліни (Валки) 2??5??:1??7??;

?Коломак - Богодухів 1??4??:2??5??;

?Богодухів - Сокіл (Олександрівка)2??5??:1??0??.

В 1/4 фіналу Богодухів з рахунком 2??5??:2??1?? здолав «StМ» (Старий Мерчик), та у півфіналі поступився команді «Удар» (Мельникове) 1??6??:2??5??.

У матчі за 3 місце наші земляки виявилися сильнішими за команду Коломака (2??5??:1??8??), та вибороли бронзу змагань.

Переможцем змагань стала команда «Чутове»Полтавська область, відповідно срібні нагороди у команди «Удар» Мельникове.

Спорт повинен згуртовувати, а не роз’єднувати. Тим паче, в цей дуже важкий час. Дякуємо організаторам змагань за запрошення та чудову атмосферу????????????.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Віримо в Перемогу добра над злом, світла над темрявою! ????????