Новини

Державною службою якості освіти України розроблено поради для керівників закладів загальної середньої освіти щодо створення якісного інклюзивного освітнього простору в школах

Індивідуальна програма розвитку – обов’язковий і дуже важливий освітній документ для дитини з ООП. Це по суті дороговказ для педагогів, керівництва школи та батьків дитини, що забезпечує індивідуалізацію навчання та за потреби модифікацію змісту навчального предмета (інтегрованого курсу). ІПР розробляється командою психолого-педагогічного супроводу дитини, щороку впродовж перших двох тижнів з початку навчання дитини та може коригуватись залежно від результатів моніторингу.  Директор школи входить до команди супроводу і  йому/їй обов’язково треба розуміти принципи і алгоритми підготовки ІПР, щоб забезпечити якість цього процесу.

14:16 18.10.2021